Kurumsal

Biz Kimiz, Nerelerdeyiz, Neler Yaparız ?

logo

Kurumsal

Mar Plastik Metal Kalıp San. Tic. Ltd. Şti. plastik enjeksiyon ve kalıp endüstrisine yönelik faaliyetini İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesinde sürdürmektedir.

Firmamız önce kalite, yenilikçi güç, üstün teknoloji, ve yüksek hassasiyeti ilke edinerek; İstikrarlı ve sorunsuz üretim için koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Sektörün önde gelen firmalarından biri olmanın sorumluluğu ile hareket eden firmamız, CAD/CAM dizayn imkanları ve yüksek hassasiyetli tezgahlarla, teknolojiye ve insan kaynaklarına yatırım yaparak, global pazarda yerini korumaktadır.Aynı zamanda çağın teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir.

MAR Kalıp/Otomasyon müşterilerine, teknolojisi en gelişmiş ürünlerle hizmet vermekte; Bu bağlamda her türlü teknik bilgi ve destek sunmaktadır. Müşterilerimizin yoğun rekabet ortamında fark yaratıp başarıyı yakalayabilecekleri kalıp ve otomasyon sistemleri konusunda çözümler üretmektedir. Sürekli yatırımlarla makine parkını geliştirmek ve müşteriler için daha hızlı daha hassas daha uyumlu çalışmalar yapmayı hedeflemekteyiz.

Mar Kalıp/Otomasyon stratejisini, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda standartları yukarı çekecek şekilde müşteri memnuniyeti sağlamak, mevcut süreçleri iyileştirmek, ileri teknoloji içeren yeni ürün ve sistemler geliştirerek ar-ge ve inovasyon üzerine yapılandırmıştır.

Mar Kalıp 2010 yılı itibariyle plastik sektörüne yönelik verimlilik esaslarını ilke edinerek, proje odaklı otomasyon sistemleri, kalıp içi etiketleme(in mold labeling) robotları ve ürün alma robotları üretimine başlamış, aynı zamanda çeşitli sektörlerle de verimliliği arttırıcı otomasyon çözüm ortaklığı çalışmalarını sürdürmektedir.

Quaser MV184C CNC Dik İşleme Merkezi, KENT KMU13 CNC Dik İşleme Merkezi, Oscar Max 550 NC EDM, Aristech 350P EDM, Orion Torna Tezgahı, Vouga Freze Tezgahı, Bemato Freze tezgahı, Vouga 3032 Radyal Matkap, Arion Freze Tezgahı Super Tec ST1428 AD Yüzey Taşlama

Makina parkurumuz ve deneyimli çalışanlarımızla memnuniyetinizi hedeflemekteyiz.